Vlasy clip in

Levné vlasy clip in

Clip in vlasy 60 cm světle hnědé

Dlouhé clip in vlasy 60 cm z japonského umělého vlákna. Kenakelon výborně napadobuje strukturu i vlastnosti lidských vlasů a tím se stává nejvhodnějším materiálem pro výrobu clip in vlasy.

799 Kč Cena:

Clip in hair hnědá, mědění nádech

Clip in hair obohatí Váš účes a to zejména svým extrémně přirozeným vzhledem. Nikdo nepozná, zda se jedná o Vaše vlasy, nebo ne, pokud máte stejnou barvu.

799 Kč Cena:

Umělé vlasy clip in

Umělé vlasy clip in, krásné tmavě hnědé barvy. Odstín hnědé je do kaštanova. Kvalitní vlasový výrobek, umělé vlasy clips in.

799 Kč Cena:

Vlasy clip in blond

Vlasy clip in blond. Krásné vlasy clip in blond v délce 60 cm. Vlasy jsou vyrobeny z kenakelonu a vypadají velmi přirozeně, k nerozeznání od pravých vlasů

799 Kč Cena:

Clip in prameny blond oranžový nádech

Clip in prameny blond oranžový nádech - krásné clip in prameny z kenakelonu. Velmi kvalitní clipy za skvělou cenu, nyní navíc s 10% slevou !

799 Kč Cena:

Clip in příčesky

Clip in příčesky jistě využijete nejen na běžné nošení, kdy během jedné minuty vykouzlíte skvělý, krásný a bohatý účes přirozeného vzhledu, ale také na párty a u příležitostí různých setkání

799 Kč Cena:

Umělé vlasy clip in

Vlasy clip in 60 cm - krásné a dloihé vlasy 60 cm obohatí Váš účes a celkový outfit. Užijte si našich skvělých produktů za super ceny.

799 Kč Cena:

Umělé vlasy černé

Umělé vlasy vyrobené ze syntetického vlákna Kenakelon. Toto vlákno má tu vlastnost, že vlasy, ačkoliv jsou umělé působí dojmem pravých vlasů.

799 Kč Cena:

Clip on vlasy černé

Clip on vlasy černé. Velmi přirozené clip in vlasy z kenakelonu. K nerozeznání od pravých vlasů. Perfektní poměr kvality a ceny.

799 Kč Cena:

Clip in vlasy levně blond

Clip in vlasy levně blond - vychutnejte si už tak levné vlasy, nyní ještě se slevou 25%. Kvalitní a velmi přirozený vzhled za pár stokorun. Vlasy mohou být zastřiženy dle potřeby, aniž by došlo k jejich vypadávání.

799 Kč Cena:
Jsme ověřeni stovkami zákazníků!

Naše další levné produkty!

 

Anketa

Příčesky preferuji :

Celkem hlasů: 139375
Pricesy.eu na facebooku