Vlasy clip in

Levné vlasy clip in

Umělé vlasy clip in

Umělé vlasy clip in, krásné tmavě hnědé barvy. Odstín hnědé je do kaštanova. Kvalitní vlasový výrobek, umělé vlasy clips in.

799 Kč Cena:

Clip in vlasy 60 cm světle hnědé

Dlouhé clip in vlasy 60 cm z japonského umělého vlákna. Kenakelon výborně napadobuje strukturu i vlastnosti lidských vlasů a tím se stává nejvhodnějším materiálem pro výrobu clip in vlasy.

799 Kč Cena:

Clip in hair hnědá, mědění nádech

Clip in hair obohatí Váš účes a to zejména svým extrémně přirozeným vzhledem. Nikdo nepozná, zda se jedná o Vaše vlasy, nebo ne, pokud máte stejnou barvu.

799 Kč Cena:

Vlasy clip in blond

Vlasy clip in blond. Krásné vlasy clip in blond v délce 60 cm. Vlasy jsou vyrobeny z kenakelonu a vypadají velmi přirozeně, k nerozeznání od pravých vlasů

799 Kč Cena:

Clip in prameny blond oranžový nádech

Clip in prameny blond oranžový nádech - krásné clip in prameny z kenakelonu. Velmi kvalitní clipy za skvělou cenu, nyní navíc s 10% slevou !

799 Kč Cena:

Clip in příčesky

Clip in příčesky jistě využijete nejen na běžné nošení, kdy během jedné minuty vykouzlíte skvělý, krásný a bohatý účes přirozeného vzhledu, ale také na párty a u příležitostí různých setkání

799 Kč Cena:

Umělé vlasy clip in

Vlasy clip in 60 cm - krásné a dloihé vlasy 60 cm obohatí Váš účes a celkový outfit. Užijte si našich skvělých produktů za super ceny.

799 Kč Cena:

Umělé vlasy černé

Umělé vlasy vyrobené ze syntetického vlákna Kenakelon. Toto vlákno má tu vlastnost, že vlasy, ačkoliv jsou umělé působí dojmem pravých vlasů.

799 Kč Cena:

Clip on vlasy černé

Clip on vlasy černé. Velmi přirozené clip in vlasy z kenakelonu. K nerozeznání od pravých vlasů. Perfektní poměr kvality a ceny.

799 Kč Cena:

Clip in vlasy levně blond

Clip in vlasy levně blond - vychutnejte si už tak levné vlasy, nyní ještě se slevou 25%. Kvalitní a velmi přirozený vzhled za pár stokorun. Vlasy mohou být zastřiženy dle potřeby, aniž by došlo k jejich vypadávání.

799 Kč Cena:
Jsme ověřeni tisíci zákazníky za více jak 10 let na trhu!

Naše další levné produkty!

 

Anketa

Příčesky preferuji :

Celkem hlasů: 180426
Pricesy.eu na facebooku